Naturalne farby do włosów

PERFEKCYJNE POKRYCIE SIWYCH WŁOSÓW TRWAŁYM KOLOREM
DO 90% ROŚLINNE SKŁADNIKI AKTYWNE

Biokap to blisko paleta 40 kolorów do wyboru dostępnych w 4 liniach produktowych: Biokap Nutricolor, Biokap Delicato, Biokap Delicato +, a także coś dla zabieganych czyli Biokap Rapid.

Naturalne farby Biokap to efekt współpracy nauki z naturą. To wzorowe połączenie tradycji fitokosmetyki z zaawansowaną technologią. To idealna kompozycja naturalności i skuteczności. Wynikiem takiego podejścia są farby najwyższej jakości dobrze tolerowane przez delikatne włosy i wrażliwą skórę głowy. A przede wszystkim są skuteczne! Naturalnie skuteczne, ponieważ farby Biokap zawierają przewagę naturalnych składników, tak by perfekcyjnie pokryć kolorem każdy włos.

Tak jak każda Kobieta jest inna, tak nasze linie produktów różnią się od siebie. Biokap Nutricolor to propozycja dla Kobiet, które nie mają problemów skórnych czy alergicznych. Biokap Delicato to propozycja dla Kobiet, które mogą mieć alergie na PPD – farba z serii Delicato nie zawiera go w swoim składzie. Seria Delicato+ to farby dla najbardziej wrażliwych – bez najbardziej uczulających składników. Farba Delicato Rapid natomiast została stworzona z myślą o zabieganych kobietach. Posiada wszystkie właściwości standardowych farb Nutricolor Delicato, ale czas koloryzacji wynosi tylko 10 minut! Koloryzacja jest trwała i pozwala na uzyskanie niezwykle intensywnego koloru.

Farby Biokap sa wolne od substancji, które mogłyby wywoływać uczulenie. Nie znajdziesz w ich składzie amoniaku, rezorcyny, niklu czy parabenów. Niezależnie jednak czy jesteś alergikiem czy nie, przed każdym farbowaniem zalecamy przeprowadzenie testu skórnego farby na ewentualną reakcję uczuleniową.

Czego nie zawierają naturalne farby do włosów?

Naturalne farby do włosów to preparaty, z których składu wyeliminowano wszystkie potencjalnie szkodliwe substancje chemiczne oraz maksymalnie ograniczono zawartość składników sztucznych na rzecz naturalnych ekstraktów z roślin.

Jakich substancji nie znajdziesz w składzie naturalnych farb do włosów? Z produktów do koloryzacji włosów Biokap wyeliminowaliśmy przede wszystkim amoniak, a także: rezorcynę, parabeny, silikony, nikiel, kobalt oraz alkohol, hydrochinon i sód. W najdelikatniejszych farbach do koloryzacji włosów Nutricolor Delicato+ nie znajdziesz również PPD i fenylenodiamin.

Jakie składniki posiadają ekologiczne farby do włosów Biokap?

Siła farb do koloryzacji włosów Biokap pochodzi z natury. Dlatego skład każdego produktu z serii Nutricolor, Nutricolor Delicato, Nutricolor Delicato+ oraz Nutricolor Delicato Rapid to ponad 90% specjalnie wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych, które nasi specjaliści opracowali pod kątem uzyskania maksymalnie bezpiecznych, ale również skutecznych i trwałych farb do włosów.

Co znajdziesz w składzie ekologicznych farb do włosów Biokap?

Przede wszystkim kwasy roślinne i owocowe, które w naturalnych preparatach do koloryzacji są odpowiedzialne za uzyskanie danego koloru w pożądanym odcieniu i intensywności. Kwasy roślinne i owocowe, które zastosowaliśmy do stworzenia preparatów koloryzujących Biokap to między innymi kwas mleczny z trzciny cukrowej, kwas cytrynowy z owoców cytrusowych, kwas winowy z winogron oraz kwas jabłkowy z porzeczek.

W składzie nie mogło również zabraknąć odżywczych i nawilżających protein. W recepturach farb Biokap zastosowaliśmy proteiny sojowe, proteiny pszenne oraz proteiny owsiane i ryżowe. Zadbaliśmy również o dodatkową ochronę włosów przed szkodliwym promieniowaniem UV (uzupełniając skład farb o wyciąg z wierzby) oraz ochronę przed podrażnieniami i reakcjami alergicznymi (dodając do składu olejek arganowy).

Wybrane ekstrakty roślinne weszły w skład specjalnych kompleksów i unikatowych formuł, co umożliwiło uzyskanie unikalnego składu farby. Biokap opatentował kompleks Lactosafe, który nasi specjaliści wyodrębnili z kwasów owocowych. We wszystkich naszych produktach do koloryzacji znajdziesz również formułę TRICOREPAIR z białkiem ryżowym, wyciągiem z wierzby i lipofiliowych kwasów owocowych.

Farby do koloryzacji włosów BioKap

Opracowując formułę naturalnej farby do włosów nie mogliśmy poprzestać na jednej! Stworzyliśmy Nutricolor, Nutricolor Delicato oraz Nutricolor Delicato+, a także Nutricolor Delicato Rapid oraz produkt koloryzujący Nutricolor Spray. Każda z tych kategorii to organiczne farby do bezpiecznej koloryzacji, przed którymi postawiliśmy nieco inne zadania.

Poznaj najważniejsze zalety naszych wyjątkowych produktów!

Nutricolor

Farby Nutricolor zostały stworzone z myślą o kobietach, które chcą koloryzować włosy w sposób bezpieczny, świadomie dobierając preparaty proekologiczne i naturalne. W tej kategorii znajdziesz aż 22 pięknych kolorów do wyboru. Ze składu farb Nutricolor usunięto szkodliwe substancje chemiczne, takie jak amoniak, rezorcynę, silikony czy parabeny.

Nutricolor Delicato – farby do włosów bez PPD

Farby Nutricolor Delicato to jeszcze delikatniejsza koloryzacja. Z farb z tej serii mogą swobodnie korzystać kobiety z delikatnymi włosami oraz skórą skłonną do podrażnień. Do wyboru masz 14 najpopularniejszych kolorów. Ze składu farb Nutricolor Delicato wyeliminowano dodatkowo PPD.

Nutricolor Delicato+ – farby do włosów bez fenylenodiamin

Farby Nutricolor Delicato z plusem to produkt z optymalną zawartością naturalnych składników oraz niezawierający żadnych szkodliwych substancji chemicznych. W jego składzie nie znajdziesz amoniaku, silikonów, parabenów czy PPD. Tutaj również udało się usunąć ze składu fenylenodiamin. Farby Nutricolor Delicato+ to cztery piękne i naturalne kolory, wśród których znajdziesz przede wszystkim złoty blond.

Nutricolor Delicato Rapid

Nie masz czasu na koloryzację? Mamy coś dla Ciebie! Farby do włosów Nutricolor Delicato Rapid pozwalają na ekspresowe farbowanie włosów w niezmiennie bezpieczny dla nich i dla skóry głowy sposób.

Koloryzacja trwa tylko 10 minut i umożliwia pokrycie 100% siwych włosów oraz uzyskanie trwałego i głębokiego koloru. Paleta Nutricolor Delicato Rapid to aż 16 najpopularniejszych kolorów i najmodniejszych odcieni.

Nutricolor Spray – produkt koloryzujący do włosów w sprayu

Nutricolor Spray to produkt koloryzujący, który możesz mieć zawsze pod ręką. Produkty z serii Nutricolor Spray marki Biokap pozwalają na ekspresowe pokrycie odrostów..Z tym wyjątkowym sprayem Twoja fryzura może odzyskać świeży wygląd w ciągu paru sekund! Oczywiście bezpiecznie – pod tym względem nic się nie zmienia!

Dlaczego warto sięgnąć po organiczne farby Biokap?

Bo to inwestycja w piękne i zdrowe włosy oraz zadbaną skórę głowy! Roślinne farby do włosów nie niszczą struktury włosa, nie podrażniają cebulek włosowych i nie uszkadzają macierzy włosa. Dzięki temu kondycja włosów jest niezagrożona! Farbowanie nie zaburzy cyklu wzrostu włosa i nie wpłynie negatywnie na strukturę pukli. Jeśli zależy Ci na regularnej koloryzacji – farby naturalne będą wyborem najlepszym z możliwych!

Poznaj najważniejsze zalety koloryzacji produktami do włosów Biokap!

  • Bezpieczeństwo dla wszystkich rodzajów włosów.
  • Bezpieczeństwo dla skóry głowy, również ze skłonnościami do podrażnień i reakcji alergicznych.
  • Efektywne odżywienie i nawilżenie włosów i skóry głowy.
  • Skuteczne pokrycie siwych włosów – farby z serii Nutricolor, Nutricolor Delicato oraz Nutricolor Delicato Rapid pokrywają 100% siwych włosów.
  • Możliwość uzyskania różnych barw i odcieni o wybranej intensywności i głębi koloru – najszersza paleta kolorów dostępna jest w serii Nutricolor.
  • Możliwość przeprowadzenia ekspresowej koloryzacji w bezpiecznym wydaniu – z zastosowaniem farb Nutricolor Delicato Rapid.
  • Możliwość przedłużenia efektów farbowania i natychmiastowego pokrycia odrostów – z wykorzystaniem farb Nutricolor Spray.

Sięgając po produkty marki Biokap masz pewność, że farbujesz włosy bezpiecznie!

Paleta farb do włosów bez chemii BioKap

Biokap to farby do włosów bez amoniaku, parabenów i silikonów, które zachwycają swoją skutecznością w koloryzacji włosów siwych, dając trwały, głęboki i perfekcyjnie nasycony kolor. Farby do włosów naturalne dostępne są w szerokiej palecie kolorów, dzięki czemu każda i każdy znajdzie odcień idealny dla siebie!

Jasny blond czy ciemny blond? Jasny brąz czy ciemna czekolada? A może płomienny rudy lub po prostu szarawy ze srebrnymi nitkami siwizny? Bez względu na to, jaki jest Twój naturalny kolor – szeroki wybór organicznych farb do włosów pozwala uzyskać spektakularne efekty koloryzacji, ze skutecznym pokryciem odrostów i siwych włosów.

Porzuć tradycyjne farby na rzecz roślinnych farb do włosów dostępnych w szerokiej palecie kolorów. Dopasuj produkt do typu włosów i skóry głowy oraz swoich aktualnych potrzeb, a następnie przez długi czas ciesz się pięknym kolorem swojej fryzury.