Naturalne farby do włosów

PERFEKCYJNE POKRYCIE SIWYCH WŁOSÓW TRWAŁYM KOLOREM

Biokap to blisko paleta 40 kolorów do wyboru dostępnych w 4 liniach produktowych: Biokap Nutricolor, Biokap Delicato, Biokap Delicato +, a także coś dla zabieganych czyli Biokap Rapid.

Naturalne farby Biokap to efekt współpracy nauki z naturą. To wzorowe połączenie tradycji fitokosmetyki z zaawansowaną technologią. To idealna kompozycja naturalności i skuteczności. Wynikiem takiego podejścia są farby najwyższej jakości dobrze tolerowane przez delikatne włosy i wrażliwą skórę głowy. A przede wszystkim są skuteczne! Naturalnie skuteczne, ponieważ farby Biokap zawierają przewagę naturalnych składników, tak by perfekcyjnie pokryć kolorem każdy włos.

Tak jak każda Kobieta jest inna, tak nasze linie produktów różnią się od siebie. Biokap Nutricolor to propozycja dla Kobiet, które nie mają problemów skórnych czy alergicznych. Biokap Delicato to propozycja dla Kobiet, które mogą mieć alergie na PPD – farba z serii Delicato nie zawiera go w swoim składzie. Seria Delicato+ to farby dla najbardziej wrażliwych – bez najbardziej uczulających składników. Farba Delicato Rapid natomiast została stworzona z myślą o zabieganych kobietach. Posiada wszystkie właściwości standardowych farb Nutricolor Delicato, ale czas koloryzacji wynosi tylko 10 minut! Koloryzacja jest trwała i pozwala na uzyskanie niezwykle intensywnego koloru.

Farby Biokap sa wolne od substancji, które mogłyby wywoływać uczulenie. Nie znajdziesz w ich składzie amoniaku, rezorcyny, niklu czy parabenów. Niezależnie jednak czy jesteś alergikiem czy nie, przed każdym farbowaniem zalecamy przeprowadzenie testu skórnego farby na ewentualną reakcję uczuleniową.