Paleta farb do włosów

Odcienie w dobrym tonie
A jaki kolor Ty wybierasz?

Kolor włosów powinien harmonijnie współgrać z Twoją urodą. Powinien podkreślać atuty twarzy oraz koloryt cery. Ale to nie wszystko! Równie ważne może być dla Ciebie to, aby kolor włosów współgrał z Twoim charakterem. W Biokap rozumiemy i szanujemy każdy Twój wybór.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz zmienić naturalny odcień włosów lub tylko go podkreślić bądź stonować – zrób to z użyciem naturalnych farb do włosów Biokap. To najbezpieczniejszy sposób na efektywną koloryzację oraz skuteczne nawilżenie i odżywienie włosów – bez ryzyka podrażnienia skóry głowy.

Paleta kolorów farb do włosów Biokap jest do Twojej dyspozycji!

Nutricolor

Nutricolor Delicato

Delicato Rapid - koloryzacja w 10 minut!

Delicato +

Paleta kolorów profesjonalnych farb do włosów Biokap

Paleta farb do włosów Biokap to prawie 50 odcieni, wśród których z pewnością znajdzie się ten idealny dla Ciebie. Możesz wybierać spośród nowoczesnych i klasycznych blondów, eleganckich brązów (w różnych odcieniach) lub zdecydować się na perfekcyjną czerń, apetyczną śliwkę czy szlachetny mahoń.

Nasze palety farb do włosów podzieliliśmy na cztery kategorie, odpowiadające produktom z serii Nutricolor, Nutricolor Delicato, Delicato Rapid (umożliwiający skuteczną i bezpieczną koloryzację w zaledwie 10 minut!) oraz Delicato+ (dla osób potrzebujących koloryzacji w najdelikatniejszym wydaniu).

Wybierz farbę, która optymalnie wpisze się w Twoje potrzeby i zaspokoi wszelkie oczekiwania!

Perfekcyjnie dobrana farba do włosów? To farba odpowiednio dopasowana do Twojej karnacji oraz typu urody. Chłodne odcienie z palety farb do włosów idealnie podkreślą zimne typy urody. Ciepłe – doskonale uwypuklą zalety ciepłego typu urody.

Paleta kolorów farb do włosów – chłodne odcienie

Twoja cera ma chłodny odcień? Twój typ urody to Pani Lato lub Pani Zima. Naturalny kolor Twoich włosów to mysi blond, szarawy brąz lub czerń. Twoje oczy mogą mieć kolor szary lub niebieski, najczęściej w nieco zamglonym wydaniu.

Jeśli jesteś Panią Zimą – kolor Twoich oczu może być bardzo intensywny (zielony, niebieski, fiołkowy) i wyraźnie odcinać się od kolorytu twarzy.

Paleta kolorów włosów Biokap oferuje Ci zimne odcienie w jasnej i ciemnej odsłonie. Jeśli Twoje naturalne włosy są jasne – wybierz tytoniowy lub szwedzki blond.

Jesteś posiadaczką ciemnych włosów i bardzo je lubisz? Podkręć ich kolor czarną farbą lub chłodnymi odcieniami brązów z naszej palety kolorów do włosów.

Sprawdź również: JAKIE KOLORY PASUJĄ DO TYPU URODY?

Paleta kolorów włosów – ciepłe kolory

Twoja cera ma ciepły, lekko żółty, mleczny lub brzoskwiniowy odcień z uroczymi piegami? Twój typ urody to Pani Wiosna lub Pani Jesień. Naturalny kolor Twoich włosów to ciepły blond, ciepły brąz lub energetyczny rudy. Twoje oczy mają najprawdopodobniej intensywny kolor: niebieski, zielony, brązowy lub piwny.

Postaw na ciepłe kolory z palety farb do włosów Biokap! W Twoim przypadku idealnie sprawdzą się miodowe, złote i pozłacane oraz bursztynowe odcienie blondu, czekoladowe, miodowe i kasztanowe brązy oraz energetyczne odcienie miedzi i mahoniu.

Miedzie i mahonie znajdziesz zarówno w wersji blond, jak i w brązach, dzięki czemu możesz dodać lub podbić rudości w dowolnym kolorze bazowym.

Modne kolory włosów 2022

Chcesz nadać swoim włosom jeden z najmodniejszych odcieni 2022 roku? Znajdziesz go w naszej ofercie! W tym roku na głowach brunetek królują czekoladowe brązy oraz apetyczne odcienie kawy i karmelu. Z kolei blondynki, zgodnie z trendami, stawiają na naturalny i beżowy blond, a także nadają swoim włosom czerwone, mahoniowe lub różowe odcienie.

Jeśli zdecydujesz się na kontrastowy kolor, nie musisz farbować włosów na całej długości. Śliwkowe, rubinowe i mahoniowe barwy mogą pojawić się wyłącznie na końcówkach lub wybranej partii włosów.

W tym roku w modzie jest… dowolność! Pamiętaj, że to Ty masz dobrze się czuć w kolorze, który wybierzesz. Dopasuj więc odcień farby do kolorytu swojej cery, stonuj bazowy kolor lub podkreśl Twoje ulubione, złote lub rude refleksy. To Ty tutaj rządzisz!

Paleta kolorów włosów Biokap to gwarancja idealnie nasyconych kolorów, bezpiecznego farbowania i trwałych efektów!