SZAMPONY

Włosy delikatne, które wymagają zwiększenia objętości? Zniszczone, z porowatą strukturą? Łamiące się końcówki, włosy suche i matowe? Problemy z łupieżem albo przetłuszczającą się skórą? Niezależnie od tego, jaki mamy typ włosów albo jaki problem, w bogatej ofercie szamponów i odżywek Biokap, znajdziemy dokładnie taki produkt, którego potrzebujemy. To preparaty, które są skomponowane ze starannie dobranych aktywnych składników roślinnych i mineralnych – by zadbać o włosy w optymalny sposób, dokładnie dostosowany do ich potrzeb.

Przy wyborze szamponu lub odżywki do włosów często ważnym kryterium jest też stan skóry głowy. Pod tym względem także mamy szeroki wybór, zwłaszcza w ofercie szamponów – . Oprócz działania w określony sposób na włosy, dbają także o właściwą pielęgnację skóry. W zależności od potrzeb: łagodzą podrażnienia, przywracają równowagę hydrolipidową, regulują poziom sebum…

Wspólną cechą preparatów Biokap jest to, że mają naturalny skład. Nie zwierają silikonów, parabenów, SLES. Są przebadane dermatologicznie i przetestowane na obecność niklu.